1 / 4
Izdavam ragzlas
1 €
19.03.2023 08:50

Аеродром / Скопје

Рентам опрема dinakord
За секаква намена
Кафичи
Ресторани
Приватни журки

Доагам го местам, на крај си го собирам

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070849205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам