1 / 5
Mazda 3 2005 hdi 1,6.. 110ks...
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 20:39

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mazda 3... 110cc... 2005... hdi... 1,6... Oprema: klimatronik, komandi na volan, elktriki na retrovizori, prozori, nov akumulator, centralno zaklucuvanje... Najekonomicno vozilo...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
078304998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам