1 / 10
Passat 2.0 170ps
5.999 €
16.03.2023 13:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passatot e vo odlicna sostojba
Full oprema
Parking senzori
Grejaci na sedista
Koza
Dsg menuvac
Stage 1 chip
Euro kuka
Common rail noviot motor
Noviot volan
Novata tabla i mn druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

L.B Trans
Потврден огласувач
078615171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам