1 / 3
Парцели во Нижеполе
13 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2023 02:27

Битола / Битола

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat - (2 sosedni ,parceli- vo Nizepole ,so ubava lokacija i pogled ,vo reon ,,lamja,, ,NAD PATOT ,na okolu 150- m od glaven asfalten pat (struja dostsapna -20 m).
Odlicna investicija za potencijalni kupuvaci.

kp 69 - 2248 m 2
kp 67 2328 m2
- - Moznost poedinecna prodazba na edna ili druga KP , kako i del od istite t.e
-Vo KP 69 900m2 ( 350), (1000m2)
vo KP 67 ,400m2 ( 1000) (1000).

Za 1300 m2 (900 400) mozna zamena so terensko PMV nad 2011g.
Cena za delovi 17 e m2 ,
za cela povsina 12 e

Boro 076 339 154

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boro
Потврден огласувач
070339154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам