1 / 1
Se prodava NOKIA 105
1.000 МКД
28.02.2023 12:59

Битола / Битола

Марка:

Nokia

Модел:

NOKIA 105

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Ispraven

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071385111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам