1 / 3
Frizider Rauch
250 €
Цената е фиксна
14.02.2023 17:40

Битола / Битола

Se prodava frizider rauch , pogoden za vo dukjan ili trafika

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

M
Потврден огласувач
076942634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам