1 / 7
TANDEM DAF 2008 godina Krone 2008
22.000 €
07.05.2023 11:38

Скопје Центар / Скопје

Servisiran registriran cela godina zelen karton klima retarder vebasto ekstra sostojba spremen za rabota nov krov gumi 80% mozna zamena za vlekac ili kola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Art
Потврден огласувач
075331111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам