1 / 4
DAF 105/460 2008 so retarder SHMITZ mega 2008
20.000 €
21.05.2023 16:49

Скопје Центар / Скопје

Prodavam daf 460 vo top sostojba registriran servisiran so novi gumi varios moze i standart moze i mega da vlece SHMITZ 2008 ekstra sostojba socuvana kako da e 2018 godina se prodava komplet moze i zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Art
Потврден огласувач
075331111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам