1 / 1
Durkopp Machine
800 €
Цената не е фиксна
03.02.2023 09:25

Штип / Штип

Type:69
Description:Free arm binding machine
Engine:Ho-Hsing G40 new
Remark: Stand, table and motor new

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
071217207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам