1 / 3
kanterica kanterka glodala radius
60 €
22.03.2023 07:20

Куманово / Куманово

kanterica kanterka glodala radius 15 x 15 mm i 16 x 16 mm polcki 8 kom, 60 eur / glodala 2kom.150 eur

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

m.n
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам