1 / 1
Radio iskra portoroz
3.000 МКД
28.01.2023 15:35

Кисела Вода / Скопје

Mnogu zacucuvano, Bez mana, nema grabenica, funkcionira bezprekorno, odlicno faka stanici

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078222916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам