1 / 11
REEBOK SUBLITE - Original !!!
900 МКД
19.02.2023 20:14

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Сива

Se prodavaat original patiki REEBOK SubLite ,so golemina br. 39 (25,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena..................900 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NORTH FACE - Original !!!

1200 МКД

NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам