1 / 8
Prodavam Аdidas INA lizgalki
600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2023 19:42

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Останато

Големина:

<36

Боја:

Бела

Продавам лизгалки Адидас ИНА произведени во Југославија, врвен квалитет.
Големина 35-36
На интернет цената им се движи од 50 до 100 евра!
Состојба како на сликите.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

F.M 2
Потврден огласувач
078202045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам