1 / 2
Nikon D7000 body + bateri grip
300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 10:01

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon D7000 body + objektiv 18-55+ bateri grip
Perfektna sostojba
Posaljem i sa kargom + 6 evra, dostavka 2-3 dana

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам