1 / 3
ShockWave 5.1 Surround SW250
2.500 МКД
Цената не е фиксна
25.02.2023 16:58

Куманово / Куманово

Se prodava poloven 5.1 Surround ShockWave model SW250 5 zvucnici i Wofer so FM i AM stanici + dalecinsko.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам