1 / 10
Se prodava kukja vo Tetovo
340.000 €
12.01.2023 08:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

416 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

142 br. 35

#sifra 2001

🔻Se prodava kukja so dvorno mesto so vkupna povrsina od 416m² na dva sprata + potkrovje (renovirano i legalizirano so dokumenti) + 2 garazi i 2 podrumi. Dvata sprata se so ist raspored i imaat 2 spalni, dnevna soba, trpezarija, kujna, 1 toalet i dve terasi. Kukjata poseduva parno greenje so nov kotel.
📍 142 br. 35, 1200 Tetovo
💵 340 000€ so moznost za plakjanje na dve rati i grejs period od 3-6 meseci moznost za selidba.

Za poveke informacii javete se na:
📞 +389 71 246 776
📧 wincompanyy2@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Win Real Estate
11 Oktomvri 23A/1-5, Skopje
Потврден огласувач
071246756
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo s. Sarakino

150000 €

Se prodava kukja na Potok

53000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам