1 / 6
Se prodava kukja vo s. Sarakino
150.000 €
12.01.2023 08:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

12

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

S. Sarakino bb

#sifra 2003

🔻Se prodava kukja na tri sprata so povrsina od 300m² i 1000m² dvor. Kukjata ima 12 sobi, 3 balkoni, 3 banji, podrum i 3 parking mesta.
📍S. Sarakino bb.
💵 Cena: 150 000€.

Za poveke informacii javete se na:
📞 +389 72 246 722
📧 wincompanyy2@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Win Real Estate
11 Oktomvri 23A/1-5, Skopje
Потврден огласувач
071246756
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja na tri sprata + lokal

330000 €

Se izdava sprat od kukja vo Taftalidze

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам