1 / 2
Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан
1 €
Цената не е фиксна
Денес 10:56

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Green Garden

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dve banji, 86 kvadrati, vo kompleksot Green Garden.

Се изнајмува нов невселен стан, опремен, 2 спални, дневен престој, две бањи, 86 квадрати, во комплексот Green Garden.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stip
Потврден огласувач
075499801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам