1 / 2
Se prodava Plac
32 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.04.2023 07:41

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Kanalizacija i Struja do Placot. Povrshina 530 m2.. Cena po Dogovor. Info na +389 70 578 843 .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070 578 843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам