1 / 5
NOVI EVTINI HEAD CIZMI 41BR
3.800 МКД
Цената не е фиксна
13.02.2023 10:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Vo kutija head cizmi/konduri HEAD
broj 41.

💥Cenata e povolna i ne e fiksna💥
⚫Kontaktirajte vo sekoe vreme⚫

isprakjam po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
079 367 477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам