1 / 11
Opel Astra 1.3 CDTI 70 kw 2010 Godina
6.900 €
04.03.2023 11:41

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 6.900€
Opel Astra 1.3 CDTI 70 kw 2010 Godina
MARKA: OPEL
MODEL: ASTRA 1.3 CDTI
PROIZVEDENO: 2010 GODINA
ZAFATNINA: 1.248 SM3
POMINATO: 152.000 KM
SILA NA MOTOR: 70 KW - 95 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам