1 / 1
servis i popravka na laptopi pc televizori
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2023 13:00

Кисела Вода / Скопје

Сервис и поправка на :
-Лаптопи
-Компјутери
-Телевизори
и други видови на електроника.
*Вршиме инсталирање на windows 7, 10, 11
office,CAD,PS, AI, COREL и други програми по избор на нашите клиенти.
*поправка на графички карти и вентилатори.
вршиме надградба на вашите лаптопи и нивна поправка на шарки, матична плоча, екрани, конектори за полнење USB портови и т.н
*Склопуваме PC конфигурации по буџет на нашите клиенти.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

FixTronics
Потврден огласувач
078279147
Испрати Е-маил до огласувачот

Monitor 20inch XEROX

1500 €

servis i popravka na laptopi pc televizori

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам