1 / 1
KRSENJE SECENJE RUSENJE BETON 070483719
1 МКД
13.03.2023 08:18

Кисела Вода / Скопје

secenje so pila sekakov tip na beton. krsenje rusenje so hilti sekakov beton info na 070483719. brzo profesionalno

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

nedjo
Потврден огласувач
070483719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам