1 / 7
Patiki, Nike Flex Contact
2.000 МКД
31.05.2023 18:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Сина

Patikite se novi, ne se noseni
Broj: 37.5

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078409009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам