1 / 2
Boch fleks brusalica
2.100 МКД
27.12.2022 17:45

Струга / Струга

Polovna golema brusalica, germ. Proizvod, profesionalna
Novi çetkici ima ne raboti mozda problem okolu prekidacot ili kabelot.
2000w
8500 obrtai

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам