1 / 1
Mecedes Benz A Class
6.000 €
16.02.2023 07:07

Брвеница / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

071 272 657
Moze zamena za pogolema kola.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Besnik
Tetovo
Потврден огласувач
072210337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам