1 / 9
Prodavam stan na Bigomilska Centar od Ljote.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2023 10:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2008

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Bogomilska

Prodavam stan na ul.Bogomilska so Imoten List ima Parking Zgrada od LOTE .Stanot ima kujna so dnevna soba , Posebna spalna soba ,hodnik,Wc, i balkon Kovano zelezo na prozori Centar Jugozapad strana vo mirna lokacija visokvalitetna gradba vnatre Abrip zidovi, Demit fasada blindor vrata, PVC, ,livt domofon cenzor na vrata.Mob za kon. Samo Za ozbilni kupuvaci vo Centar se dvizi od 1420eu M2 pa nagore mob za kon. 075238081. Dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076603633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам