1 / 8
Kukja so dukjan zad Arabela
1 €
11.03.2023 06:35

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

12

Квадратура:

125 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

275 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kicevo

Se prodava nova kukja na 4ri sprata so dukjan od 110m2 i isto tolku sreden podrumski prostor. Vo sklop ima i golem dvor na zadna strana prema istok. Se naogja zad Arabela na sam pat Pasino so razraboten market.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

1 €

Se prodava kuka nad kasarna

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам