1 / 12
MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!
5.500 €
6.000 €
25.03.2023 14:40

Велес / Велес

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA

STAGE 2 + POP CORN!!! ZVUK IMA KAKO BENZIN KOJ SAKA MOZE VIDEO NA VIBER!!!

IZDUV OD GRANA!!!

BMC FILTER!!!

GOLEM INTERCULER!!!

AMORTIZERI SO SPIRALI ZOLTI!!!

17KA BANDAS SO NOVI GUMI 4 ISTI!!!

KAMERA ZA RIKVERC!!!

PARKING SENZORI!!!

ALPINE POJACALO SO 4 FOCAL ZVUCNICI!!!

XENON SVETLA!!!

FABRCIKA NAVIGACIJA!!!

KLIMATRONIK!!!

KOMANDI VOLAN!!!

DVA ORIGINAL KLUCA!!!

BOJA BELA PERLA BEZ GREBKA!!!

Info na tel 078216262

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам