1 / 12
MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT
2.400 €
Денес 17:45

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!!

VOZEN OD EDEN GAZDA 11GOD VO MK

NISTO NEMA SKAPANO MOZE DA SE STAVI NA KANAL ILI DIZALICA DA SE VIDI!!!

FABRCIKA BOS PUMPA LUKAS ZDRAVA!!!

KLIMA RABOTI!!!

REG CELA GOD I NOVI GUMI!!!

INFO NA TEL 078216262

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам