1 / 1
Продавам конфигурација
11.000 МКД
Цената е фиксна
14.03.2023 17:15

Скопје Центар / Скопје

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Продавам декстоп конфигурација

I5 3570 3.4 Ghz
RAM 8GB
SSD 120 GB
NVIDIA GTX 1050 4 GB OC

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070626545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам