Se prodava kukja / plac za izgradba
22.000 €
25.000 €
Денес 10:26

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

428 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kosovska 103

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce.

Samo seriozni kupuvaci,

Cenata ne e fiksna.

Info :
Martin —> 078657018

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078657018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам