1 / 2
Crevo za navodnuvanje
1 МКД
18.03.2023 09:20

Охрид / Охрид

Se prodava skoro novo crevo za navodnuvanje. Dimenzija 6/4 (38mm) - dolzina na crevo 19 - 20 metri

Категорија: Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
076225766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам