1 / 11
Toyota Corolla 1984 oldtimer
2.000 €
Цената е фиксна
30.05.2023 08:13

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

1984

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na nea, registrirana cela godina, cist benzin, nema skapano, 4 odlicni zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075 734 732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам