1 / 12
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI
6.499 €
23.03.2023 08:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Napraven Golem i Mal Servis So promeneti Komplet Novi Zimski Gumi Komplet Prednica i Komplet Plocki Vo Dosta Dobra Sostojba.Mozna e zamena za vozilo so 7 sedista Za Podetalni informacii na mob 075-532-394 ILCO.
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ilco
Потврден огласувач
075-532-394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам