1 / 3
IPHONE 14 PRO MAX
1.200 €
Цената е фиксна
1.250 €
Денес 14:47

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPHONE 14 PRO MAX

Боја:

Purple

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактивиран.
Без замени и Вибер пораки!


Контакт тел само на:
070-339-666
070-339-666

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ATV
Потврден огласувач
70331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам