1 / 1
Instrument tabla za pezo 206
1.600 МКД
Цената не е фиксна
06.02.2023 17:41

Битола / Битола

Instrument tablata e vo ispravna sostojba, izvadena od pezo 206 1.9 dizel

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075239797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам