1 / 2
Krevetce Chicco
6.000 МКД
01.02.2023 19:28

Карпош / Скопје

Se prodava Bebesko krevetce Chicco na rasklopuvanje, prakticno za transport. Ima i dushek.Slicno kako na vtorata slika.
!! SAMO NA VIBER !!

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070789181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам