1 / 2
RAM memorija Kingstone DDR3 2 X 2GB PC3 1.5V
800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.01.2023 13:06

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodava ispravna RAM memorija 2 X 2GB DDR3 za lap top.
2 X 400mkd = 800mkd

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам