SE PRODAVA NIVA DO SAMIOT PAT !!!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 19:30

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

1426 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava NIVA vo s.Stojakovo vo neposredna blizina na otkupniot punkt "AL.MA-SAVIC" so kp.Br.4375 KO Stojakovo. Imoten list 2311. Za poveke informacii inbox. Ili na tel. 070-441 -392

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070441392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам