1 / 10
CITROEN C1 1.0
2.600 €
2.650 €
27.03.2023 23:58

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C1

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C1 1.0
GOD 2006 VO SOOBRAKJSJNA
REGISTRIRANA CELA GOD DO 11 2023
SERVISIRANA
NOVI GUMI
2 KLUCA
BEZ KLIMA
KOLICETO E KAKO NOVO
POMINATI 15900KM
SO SERVISNA
TIP TOP
MNOGU EKONOMICNO
POV INFO
078 308 381

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
078308381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам