1 / 7
Renault Kangoo 1.5dci
2.500 €
05.03.2023 11:24

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava reno kango vo kompletno ispravna sostojba redovno odrzuvano.
-klima ispravna
-elektricni prozori
-centralno so dalecinsko
-airbags
-abs
-servo...
Zamena moze isklucivo so renault scenic nad 2010 god so 1.5 motor so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

viktor
Потврден огласувач
077948948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам