1 / 2
5x112 Golf 5
8.000 МКД
16.03.2023 10:51

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

5x112 16ки здрави прави не варени
075572757

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам