1 / 9
AUDI A4
7.500 €
28.12.2022 22:25

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilo
Потврден огласувач
077609052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам