1 / 2
Nisko montazen bojler 8L Metalac.
2.500 МКД
Цената не е фиксна
24.03.2023 15:26

Гостивар / Гостивар

Nisko montazen bojler 8L Metalac.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Nebojsha
Потврден огласувач
078345287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам