1 / 3
СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²
18.000 €
20.03.2023 12:54

Битола / Битола

Квадратура:

426 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426м²
✅Висина 9.5м
✅Услови за вода и канализација
✅Услови за струја
✅Местоположба - ТОП

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

GRADEZNI PARCELI - 299m² i 314m² ODDELNO ILI ZAEDNO -ORIZARI

0 €

3 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам