1 / 10
DRON 4k dve kameri za android i iphone
4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 12:26

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

So obstacle avoidance
Brushles motori
Kuferce

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

metodija deloski
Потврден огласувач
070331317
Испрати Е-маил до огласувачот

DRON so dve kameri za android i iphone

3000 МКД

DRON 4k dve kameri za android i iphone

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам