1 / 10
Opel corsa
900 €
31.01.2023 09:26

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava opel.corsa 1.0 cist benzin elektrika.na stakla 4 zimski gumi smeneto ulje filtri pred 50km telefon 075 599 616. 075 599 616

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
076617103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам