1 / 5
POLOVNI GUMI ZA KAMIONI
1 €
20.03.2023 11:10

Битола / Битола

295/55-22.5
295/60-22.5
315/60-22.5
315/70-22.5
355/50-22.5
385/55-22.5
385/65-22.5
Site gumi se Michelin,Brigestone,Coninental i drugi firmi i ne se postari od 2018/19 godina so solidna sara.
Za povekje sliki i cena javete se.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам