1 / 12
NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA
1 €
Цената е фиксна
22.03.2023 08:35

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stiv naumov

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vselivi vo SEPTEMVRI 2023 52m2i SO 1 SPALNA SOBA 55m2 so 2 SPALNI SOBI NA 1 sprat (850€/m2 suteren 61m2so 2 spalni)do1090€/m2 na 1 sprat na rati bez ucestvo

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

LUKSUZNI STANOVI
Потврден огласувач
071333766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам